Komediální herečka Dagmar Veškrnová, pozdější první dáma a dnes zase herečka Dagmar Havlová, se narodila 22.3.1953.
Její život a kariéra, to je už dnes námět na román. Žánr si může každý vybrat podle svého. Jisté je, že toho v životě stihla hodně a že to, co dělala a dělá, zvládá na jedničku. K jejímu prvnímu filmu bychom se museli vrátit do roku 1974. Byly to Holky z porcelánu. Následovaly filmy Holka na zabití, Zítra to roztočíme drahoušku, Co je doma, to se počítá, pánové a další. V osmdesátých letech přibyli například Buldoci a třešně, Víkend bez rodičů, Chobotnice z druhého patra a třikrát Ohnivé žerny. Léta devadesátá, to byl Hřbitov pro cizince, Dědictví, aneb kurvahošigutntag…a televizní seriály Bylo nás pět a Život na zámku. Potom Dagmar Havlová změnila scénu a kromě role první dámy se začala věnovat charitě. I tady obstála. Naposledy se nám jako herečku připomenula v TV filmu Kanadská noc.
Numerologickou mřížku tvoří rovina myšlení se zdvojenými dvojkami a trojkami a rovina odhodlání. Sestavu doplňuje soucitná sedmička se smyslem pro spravedlnost jako životní číslo.
Rovina myšlení ve tvaru 1–22–33 dává člověku schopnost až neuvěřitelně se soustředit na to, co právě dělá a čeho chce dosáhnout. Jeho soustředění je tak intenzivní, že přestává vnímat všechno ostatní. Je to rovina, která do jisté míry zaručuje, že do čeho se člověk pustí, to také úspěšně dokončí. Je ideální pro studium, herectví, politiku a vůbec, těžko by se hledaly profese, kde se neuplatní.Dvě dvojky vypovídají o vysoce vyvinuté intuici, umožňující se vžít do situace i pocitů druhého člověka, což je ideální předpoklad pro herectví i mezilidské vztahy všeho druhu. Dvě trojky souvisí s abstraktní představivostí a vysokou mírou mentálního postřehu. Lidé se dvěma trojkami bývají kreativní, originální a rádi se odlišují od ostatních. Nikdy se bezhlavě nevrhají do ničeho, o čem si nejsou jistí, že to úspěšně zvládnou. Bez čtyřky nebo osmičky v datu narození je otravují a zatěžují každodenní nutné a nudné organizační a rutinní povinnosti, ale vždycky najdou někoho, kdo si je za ně rád vezme na starost. Jedna jednička je charakteristická pro lidi, kteří skrývají své nejhlubší city a nechtějí, ani neumí o nich hovořit. Na všechno se dívají jen ze svého vlastního hlediska a nemá cenu se s nimi pouštět do hádky, když jsou rozzlobení.
Rovina odhodlání s čísly 1–5–9 je velmi častá. Vyjadřuje aktivitu, houževnatost a pevnou vůli. Její uplatnění je v různých kombinacích různé. S rovinou myšlení je to konstelace, která je schopná vystřelit holku na zabití do křesla první dámy a umožnit jí, aby to zvládla, aniž se jí přitom zatočí hlava. A to vůbec není málo. Středem a hybnou silou roviny odhodlání je silná pětka.
33 | 9 | |
22 | 5 | |
1 |