Herec a režisér Jan Kačer se narodil 3.10.1936. Vytvořil řadu výrazných filmových postav například ve filmech Smrt si říká Engelchen, Návrat ztraceného syna, Údolí včel, Nikdo se nebude smát, Flirt se slečnou Stříbrnou. Jako režisér je podepsán mimo jiné pod filmy Jsem nebe a Město mé naděje. Byl spoluzakladatelem Činoherního klubu a od 70. let minulého století bylo jeho doménou spíš divadlo než film. Od 90.let se věnuje i charitativní činnosti a od roku 2004 se zapojil dokonce do televizní seriálové vlny jako hlava rodinného klanu Rubešových v Rodinných poutech, alias Velmi křehkých vztazích. Celý život je ženatý s herečkou Ninou Divíškovou.
Jeho numerologickou mřížku tvoří dvě roviny vztahující se k emocionální stránce osobnosti: plná rovina empatie a prázdná rovina senzitivity. K tomu dvě jedničky. Jeho životním číslem je pětka. Poněkud nepraktická konstelace čísel, ale jak se zdá, když člověk něco umí a má praktickou manželku, není to v životě vůbec na škodu.
Rovinu empatie tvoří kombinace čísel 33–6–9. Lidé s touto rovinou mají přirozený soucit a účast s jinými lidmi, dovedou se vžít do jakékoliv situace a chápat pocity lidí, kteří se v ní ocitli. Kromě toho dává tato číselná konstelace schopnost vyváznout z jakékoliv šlamastyky, po jakémkoliv pádu se znovu postavit na nohy a začít znovu. A to je docela praktická vlastnost. Dvě trojky jsou znamením zvýšené schopnosti dedukce spojené s kreativním myšlením a bohatou obrazotvorností, což je pro umělce pravý poklad. Člověk se dvěma trojkami se nikdy nevrhá zbrkle do ničeho, co předem důkladně nezváží a o čem nemá jistotu, že to úspěšně zvládne, protože úspěch je pro něj důležitý. Je velmi společenský, ale přitom potřebuje aspoň část dne trávit o samotě, aby se uvolnil a odreagoval. Jinak jeho energie rychle klesá. Šestka to je samá láska: láska k domovu, láska k rodině, láska ke kráse v přírodě i umění. Patří k ní i romantický pohled na svět a špatné zvládání stresu. Rovinu doplňuje devítka se svou intelektuální a duchovní dimenzí, která u Jana Kačera nezůstala je prázdným znakem lidí narozených ve 20. století.
Prázdná rovina senzitivity je tvořena prázdnými pozicemi čísel 2–5–8. Její nositelé prožívají všechny emoce příliš intenzivně a často tím trpí, protože se jich dotkne i poznámka, která nebyla míněna nijak zle. Zraňují je příkrá slova, hrubosti, urážky a neomalenosti všeho druhu. Dovedou sice odpustit jednou, možná i dvakrát, ale když jim ublížíte – i nechtě – víckrát, přestanete pro ně existovat. Na druhé straně jsou jako málokdo jiný velkorysí a chápaví k lidem, které mají rádi a vždycky jsou připraveni je chránit a pomáhat jim.
Dvě jedničky v numerologické mřížce napovídají, že Jan Kačer patří k lidem, kteří dokáží bez rozpaků hovořit o svých citech a dokonce to potřebují. Důkazem toho je i vzpomínková knížka Jedu k mámě.
Životním číslem Jana Kačera je pětka. Svobodomyslná a inspirativní pětka, patřící lidem, kteří jsou přístupní novým myšlenkám a objevům, rádi poznávají nová místa i lidi, mají neukojitelnou potřebu nových podnětů a zážitků a na neočekávané změny se dívají jako na sůl života, včetně těch nepříjemných.
33 | 6 | 9 |
11 |